boray-developments-logo-by

Bize Ulaşın

5 Terkan Plaza Karaoğlanoğlu
Girne KKTC

+905338473838

Bizi Takip Edin!

Hayatınızı Geliştiren Projeler

Boray Group, öncelikle 1997 yılında Boray Emlak olarak Lefkoşa’da kurulup daha sonra işlerin büyümesiyle Girne’ye de ofis açmıştır. Yabancı piyasasının da KKTC’ye yoğun talep göstermesi üzerine Girne’de inşaat piyasasına girmeye karar vererek 2002 yılında Aykut Mazhar ve Mustafa Metiner’in kurucu ortaklıklarında Boray Developments kurulmuştur. Boray Developments kurulduğu ilk yıllarda küçük denemelerle başlayıp yüksek kalitede, butik, lüks segmentte apartman ve villa projeleri inşası konusunda uzmanlaşmıştır. Yanı sıra, Kuzey Kıbrıs’ta satın alım konusunda ciddi olan ve kişiye özel tasarımlı mülk arzu eden kişilere sipariş üzerine de müteahhitlik hizmeti sunmaktadır.
Kuzey Kıbrıs’ta, “Yüzde 100 müşteri memnuniyeti” mottosunu benimseyerek çıktığımız bu yolda, 20 yılda onlarca projeyi hayata geçirdik. Yeni projelerimizle, kalite ve estetiği sizin ihtiyaçlarınız ve yaşamak istediğiniz duygularla harmanlamaya devam ediyoruz.
Tapu, planlama, inşaat teminatları, müteahhit bilgisi, şirket geçmişi gibi konularda şeffaflık ilkesi ile çalışıyoruz. Bu suretle güvenirlilik, devamlılık ve saygınlık simgesi olma hedefiyle sizin için en iyisini sunmaya devam edeceğiz.

image-layers_1-1
image-layers_2-3

1997'den beri...

0 +
Seçkin Aile
0 +
Proje
0
İnşaat Alanı
0
Yıllık Tecrübe

Neden BORAY DEVELOPMENTS ?

22 yıllık tecrübemiz ile yaşamınıza değer katan, tüm detayları düşünülmüş birçok başarılı projeye imza attık. Yıllar içerisinde kendini geliştiren projelerimizde yüksek kaliteli malzemeler kullanıyor, müşterilerimizin konfor ve güvenliğine odaklanıyoruz. Boray Developments olarak temel ilkemiz; müşteri bağlılığı ve memnuniyetidir. Bu doğrultuda tüm satın alma aşamalarında müşterilerimizin taahhütlerini gerçekleştirerek, beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz.

Boray Developments ile Beklentilerinizi Yükseltin

İnsanın hayattaki başarısının konforlu bir yaşamdan geçtiğini biliyoruz. Bu düşünce ile tasarladığımız projelerimizde, şık ve düzenli iç mekan tasarımlarımızla mutlu hissetmenizin yolunu temsil ediyoruz. 

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Devamlılık

Devamlılık

Profesyonellik

Profesyonellik

İnşaat

İnşaat

Emlak

Emlak

Mimari

Mimari
WhatsApp chat